Aktuálně
Nabídka našich pejsků
Podmínky převzetí
Jak se žije u Šmudliny
Příběhy z útulku
Jak nám můžete pomoci
Poděkování
Nalezli domov
Napsali nám
Galerie na rajčeti
Kniha návštěv
Kontakt
Pomáhají nám

Nadační fond pes v nouzi

PESWEB

PESWEB

thaiweb

www.stribro.cz
firma Pučálka s.r.o.
Svoboda zvířat
portál tachov.cz

Nabídka našich pejskůBANDY
pes
3-5 let
kříženec kavalíra a jezevčíka (váha 10kg)

Uděláme spolu dohodu: Já tě budu celý život uctívat, chránit a z celého srdce zbožňovat, a ty mi dáš jedno jediné...rodinu - obyčejný domov, který bude pro mne vysněným - ostatní už přijde samo. Když vám do života vstoupí pes, jako je náš malý Bandy - znamená to, že k vám přišla radost, štěstí, hřejivá láska, oddané pomazlení.  Je to zlatíčko, co s vámi rád pomazlí. Je hodně chytrý a vnímavý. Má hygienické návyky a doma nic neničí. Miluje lidi všech věkových kategorií a pokud máte pocit, že vám chybí někdo, kdo by vás mohl bezmezně milovat, tak je to on - Bandy, on je totiž druhá polovina vašeho srdce. A jestli potřebujete vnést do vašeho života světlo a hřejivé slunce? Tak Bandy je ten zázrak, který vám splní každé přání a bude se snažit, jak jen to půjde. Chtěl by spinkat v posteli, s hlavičkou na hrudi svého pána a levou pacičkou přitisknutou na jeho srdci. Do domečku i bytu, jedině pobyt v teple. Spíše bez malých dětí, pro klid a pozornost. 

V útulku je od ledna 2019.

S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčervený, odblešený)

BEEK
pes
5-7 let
kříženec jezevčíka a kavalíra (váha do 10kg)

Pohled první lásky, prvního věrného přátelství, lásky na život a na smrt. Malé princátko je naprostým pokládkem, který vyhlíží svůj domov a milující rodinu. Když k nám přišel, hledali jsme cedulku, protože jsme si opravdu mysleli, že je to malý plyšáček. 
Je to zlatíčko, co se s vámi rádo pomazlí. Vítá vás každých pět minut, skáče a líbá vás. Když se pomuchlujete, naznačí vám, že to nestačilo. Je opravdu naprosto výjimečný, dokonalý, přebáječný a ještě k tomu je to fešák. Je hodně chytrý a vnímavý, rád vám naslouchá, rád s vámi vyjde na procházku, rád u vás sedí když pijete kávu - je zkrátka nejúžasnější. Má hygienické návyky. Miluje lidi všech věkových kategorií a pokud máte pocit, že vám chybí někdo, kdo by vás mohl bezmezně milovat, tak je to on - Beek, on je totiž druhá polovina vašeho srdce. A jestli potřebujete vnést do vašeho života světlo a hřejivé slunce? Tak Beek je ten zázrak, který vám splní každé přání a bude se snažit, jak jen to půjde. Chtěl by spinkat v posteli, s hlavičkou na hrudi svého pána a levou pacičkou přitisknutou na jeho srdci. Do domečku i bytu, jedině pobyt v teple. Spíše bez malých dětí, pro klid a pozornost. 

V útulku od ledna 2019. 

S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčervený, odblešený)

BEILA
fenka, kastrovaná, čipovaná
8 měsíců
kříženec husky (váha cca 20kg)

Obočí umouněné od popela, ale kominík to není... Užvaněná, odmlouvá a neustále zpívá, ale zpěvačka to není... Je to naše rozkošné odrostlé štěndo Beila. Bylo toho na ní nějak moc, brzy se hárala, bylo na ní hodně lidí, nové prostředí. Byla z toho trošku vyděšená, pak poznala, že je moc fajn lidi zlobit a sekýrovat. Úžasná severská krev se v ní nezapře. Žvaní do přípravy jídla, žvaní vám do práce, je všude za vámi. Zprvu je dost zdrženlivá, chce to jen klid, upřímnou lásku a trpělivost a brzy naváže kontakt s lidmi. Je zvědavá jako opice, což je její výhodou. Hodí se do rodiny s druhým vyrovnaným, hodným, hravým, neotravným psem. K rodinnému domku se zahradou, dobře oplocenou a zateplenou boudou. Na ves nebo klidnou část města. Pro člověka, který ví, co severský pes potřebuje. Není to pes pro začátečníky. 

V útulku od listopadu 2018.

S adopčním poplatkem 1.700,- (Naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervena, odblešena, načipovaná, vykastrovaná) 

MYŠKA
fenka, kastrovaná, čipovaná
1,5 roku
kříženka husky (váha cca 20kg)

Nádherná sněhová kráska dostala od přírody jen to nejlepší. Má nádherný huňatý kožíšek, zářivě bílou barvu, dokonale stavěnou figuru a světle modré oči. Nejde o vadu, slepotu - jde o pigment. 

Myška není pes jen tak pro každého, proto dobře čtěte: Hledáme pro Myšku rodinu, která umí pracovat se severskými psy, s plachými nebo zdrženlivými psy. Budoucí páníček musí hodně zapracovat na socializaci. My už pro to udělali maximum, nyní bude pro Myšku lepší trénovat doma. Hodí se k domku se zahrádkou, s dobrým oplocením a zázemím v podobě zateplené boudy. Druhý, veselý, hravý, neotravný, vyrovnaný pes je pro tuto adopci výhodou. Pokud psa nemáte, nevolejte. Pouze na ves nebo klidné části města. 

Když má důvěru, lidi na ní netlačí, přistupují pozitivní motivací - jde to s ní hezky. Je pak uvolněná, přijde se i pomazlit, moc krásně si hraje s druhými psy. 

Pro její plachost se nehodí do rodiny k malým dětem. Nejeví žádné známky agresivity. 

V útulku od listopadu 2018.

S adopčním poplatkem 1.700,- (naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervena, odblešena, načipovaná, vykastrovaná)

ZOE
fenka, kastrovaná, čipovaná
1 rok
kříženka (váha cca 18kg)

Milá, rozkošná, roztomilá a slaďoučká jako plná bonboniéra. A když se vám ještě rozběhne naproti - tak vypadá jako by si běžela pro cenu slávy. To je naše skvělá a báječná Zoe.
Je veselé, dovádivé nátury. Potřebovala by rodinku, kde na ni budou mít dostatek času a zaměstnají její inteligentní hlavičku. Za psího společníka by byla moc ráda. Hodí se i do rodiny k větším dětem. Za rodinný domek se zahrádkou a spinkáním v teplíčku bude moc ráda. 

V útulku od prosince 2018.

S adopčním poplatkem 1.700,- (Naočkovaná kombin. vakcínou, odčervená, Advantix proti parazitům, načipována)

OREO
pes, čipovaný
1 rok
kříženec pinče (váha kolem 10kg)

Pohled první lásky, prvního věrného přátelství, lásky na život a na smrt. Má úžasnou figuru, hezounký ksichtík a dokonalou povahu. Zprvu se trochu zdráhá, je trošičku plašánek, chce to ale chvilinku a rázem se z něj stane úžasný společník, který si nové přátele zamiluje rád. 
Je to zlatíčko, co se s vámi rádo pomazlí. Je opravdu naprosto výjimečný, dokonalý, přebáječný. Je hodně chytrý a vnímavý psík, rád vám naslouchá, rád s vámi vyjde na procházku, rád u vás sedí když pijete kávu - je zkrátka nejúžasnější. Má hygienické návyky a venčí se venku. Rád lítá po loučkách a spinkání by se mu líbilo v posteli. Ostatní pejsky má rád a je bezproblémový. Spíše k větším dětem, aby se her dětí malých nebál.

V útulku od prosince 2018.

S adopčním poplatkem 1.500,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, odblešen přípravkem Advantix, načipován)
 

ŤAPINKA
fenka, kastrovaná
3- 5 let
kříženka jezevčíka(13 kg)

Pes vrtí ocasem stejně upřímně, jako mu tluče srdce a každý, kdo pozná Ťapinku, pozná víru a upřímnou lásku. Je to mlaďoučká, oddaná psí společnice, který má v sobě tolik lásky a náklonnosti, kterou v sobě dokáže udržet jen málokdo.
Je veselá, milá, vlídná, uvrtěná a neustále v dobré náladě - umí si však udržet šarmantní pohled a je stále "v roli" dámy.  Miluje lidskou společnost, pohlazení. Jak máte volné ruce, už chce drbat, hladit. Kdo si vytáhne los jménem Ťapinka, ten pozná přítele na život a na smrt, lásku na první pohled.
Hodí se jedině na pobyt doma, v postýlce. Miluje zahrádku a slunění. Je vyrovnaná a psy snese. Má ráda i dětičky. Je to vychované děvče, které má 100% návyky, nic neničí a venku chodí i na volno - co víc si přát?

V útulku od listopadu 2018.

S adopčním poplatkem 1.500,- (Naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervená, odblešená, vykastrovaná)

BENNY
pes, čipovaný
6 let
kříženec tibetského teriéra (váha 14kg)

Jen pár kilo lásky, něhy, jemnosti, přítulnosti a roztomilosti na vás čeká u nás v útulku. Je to zlatíčko, miluje všechny lidi. Po celičký den má dobrou náladu a neustále se směje. Čas od času ho chytne rapl a dělá hlouposti a dovádí co to jde. 
Na ostatní pejsky reaguje pozitivně, přesto by byl vhodný pouze jako jedináček Je dost aktivní a energický. Je zvyklý na dvě několika kilometrové vycházky denně. Lítání po zahrádce by se mu také moc líbilo. Je sice malý, ale dost bystrý a vyštěká nevítané hosty. Hygienu zvládá bez problémů, přesto se jedná o psa, který je zvyklý na celoroční pobyt venku. V zimním období byl brán do chodby. Moc rád si hraje s míčem, uzlem, ocení i s plyšáčky. Hodí se do rodiny k velkým dětičkám, tam kde je zábava a veselí. Jeho srst se musí pravidelně česat a stříhat. Před čtyřmi lety si ho adoptovala zlatá, hodná rodina z útulku v Plzni. Nečekaně přišla nemoc a vše se rázem změnilo. Benny a páníčci byli odloučeni, oběma to zlomilo srdce, ale život jde dál. Jsme pro něj velikou oporou. Tak kdo chce kluka, co se stále směje? 

V útulku od května 2018.

S adopčním poplatkem 1500,-Kč (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, načipován, ošetřen přípravkem Bravecto)


ŠEDO
pes
5 let
kříženec knírače (váha cca 20kg)

Š jako šarmantní. E jako energický. D jako dokonalý. O jako okouzlující. Toto jsou čtyři slova, která ho dokonale vystihují. Nejen, že se jedná o psa s unikátním a neodolatelným vzhledem, jeho vřelá, inteligentní a energická povaha vás musí zkrátka upoutat více, než jeho modrá barva srsti. Když vám do života vstoupí pes, jako je náš  Šedo - znamená to, že k vám přišla radost, štěstí, hřejivá láska, oddané pomazlení, komediant do nepohody, blázínek, co i z krále udělá šaška. Jde o originál každým coulem - kdo může říct, že má modrého psa?? Já znám jen pár lidí. . Neustále se směje. Je veselý, hravý, milý, vlídný, uvrtěný a neustále v dobré náladě. Miluje lidskou společnost a pohlazení. Kdo si vytáhne los jménem Šedo, ten pozná přítele na život a na smrt, lásku na první pohled. Pokud s ním budete chtít lehávat na gauči u televize, jistě nebude proti. Miluje zahrádku i veškeré aktivity s pánem - i s cizím člověkem - je to takový salámista. Pokud se bude moci opalovat na zahradě - také bude spokojený. Do bytovky však nedoporučujeme, dům a zahrada bude lepší volba. Potřebuje zapracovat na výcviku, moc toho neumí, jen dělat šaškárny, ale je chytrý a vnímavý. Nedoporučujeme k úplně malým dětem, hodně skáče. Jinak děti miluje. Ostatní pejsky nemusí, ale zbytečně je neprovokuje - doporučujeme však jako jedináčka. 

*Kontakt pouze přes e-mail: Gabrielka333@seznam.cz

V útulku je od února 2018.

S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčervený a ošetřený přípravkem Bravecto)


ALBRECHT
pes, kastrovaný, čipovaný
3 roky
kříženec tuleně (váha cca 20 kg)

Klidný, přátelský, extrémně inteligentní a vyrovnaný pes. Snášenlivý se všemi a se vším. Je moc šikovný a agilní. Vhodný pouze do bytu či domku se spaním uvnitř, kvůli snížené pohyblivosti. Dočasná panička celou dobu s Albrechtem poctivě cvičí a udělala s ním obrovský kus práce, takže v nohách cit má. Běhá na kratší trasy jak závodník, přičemž přední nohy používá normálně, zadní jako berlu. Albí má s nožkama problém po úrazu páteře. Údajně průstřel.
Stoprocentně čistotný, s vyměšováním potíže nemá, protože břišní svaly už fungují jak mají. Doma nic neničí, spává v posteli a ve 21hod. je zvyklý na čtení pohádek. 
Albrecht má náturu vyrovnanýho chlapa - nemá tendence útočit, přijal svůj hendicap, jako nutnou součást života. Není to žádnej chudinka - když ho nějaký pes napadne, umí se razantně ubránit :o)Rád si hraje s balónkama, aportuje, rád chytá mouchy a když mu dáte něco, co mu nechutná, vezme si to, odnese a uschová na horší časy, aby neurazil :o). S Albrechtem je prostě velká sranda, je tak pozitivní a veselý....

V útulku od září 2017.

S adopčním poplatkem 500,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, čipovaný, odčervený, kastrovaný a odblešený Bravecto)


BENÍK
pes, kastrovaný, čipovaný
5 let
kříženec dalmatina,ohaře (váha 25kg)

Hledáte parťáka, který vám vyvolá úsměv na tváři, ikdyž přijdete domů naštvaní či unavení? Který vás přivítá s úsměvem od ucha k uchu? Který vás pozlobí čmajznutím pečlivě upečené bábovky pro nedělní návštěvu tchýně? Jestli ano, šaškoidní Benďula čeká právě na vás. Náš flekáček má dar rozdávat dobrou náladu a obtáčet si své lidi kolem prstu. Je to příjemný společník, co se rád s vámi pomazlí, vypije kávu a bude kontrolovat, jak vám jde pletí mrkve. Své doma si pohlídá a podezřelé vyštěká, ale nějaký delší štěkot od něj nečekejte, nemá na to čas. Když je totiž sluníčko, chytá bronz, a když je zima, zaleze si pod deku. Rád si s vámi vyjde na špacír do luk a polí, kde zvládá chůzi navolno. Cestování autem se mu nelíbí, bojí se a nechce nastoupit. Chtěl by svůj domeček se zahrádkou někde v klídku na vsi jako psí jedináček. Ale bez přístupu k drůbeži a hlodavcům. Kočičky nevadí. O městský ruch nestojí, stresuje ho. Bojí se bouřky, střelby, rachejtlí a podobně. Spaní mu musí budoucí páníček umožnit někde v teple. V zimním období mu jen bouda na zahradě nestačí. Hygienické návyky má suprové. Nehodí se k malým dětem. Větší, rozumné nejsou problém. S Beníkem je horší fyzická manipulace, ale rád spolupracuje dobrovolně kromě koupání a podobných jemu nepříjemných věcí.

V útulku od dubna 2017.

S adopčním poplatkem 1.500,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčervený, načipovaný, vykastrovaný a má Bravecto proti parazitům)BOSS From Church
pes, kastrovaný, čipovaný
4 roky
kříženec staforda, ridgebacka, tosa inu

Držet v rukou živého tvora, poznat, jak je příjemný, pocítit tlukot jeho srdce, přijmout jeho důvěru, to přinejmenším znamená pochopit, že jsme jedné krve. Je to přitakání životu...je to konec osamělosti. Statný, osvalený a majestátný přítel, který je vám vždy na blízku, vždy pozoruje vaše oči zda se usmívají, zda nepláčou...jde o přítele na celý život...o přítele, co si od vás nikdy neodsedne a bude mít srdce plné lásky a ať se děje co se děje, on vám vždycky odpustí. Člověk ho mockrát srazil k zemi a on se přesto ze dna zvedl. Hledáme pro něj novou lásku, novou oporu, která mu ukáže, že doma je krásně. Líbilo by se mu na zahrádce u rodinného domečku, kde si bude vegetit a pokračovat v opalování břicha - jako pes jedináček. Rád střeží, rád má svoje doma pod dohledem, rád vyprovodí pošťáka, na druhou stranu však není uštěkanec, co vám půjde po kotnících každého kolemjdoucího. Vzhledem k tomu, že má krátké chloupky a nemá žádnou podsadu, spaní mu pán musí dopřát jedině v teple, na kožešince třeba z berana a u rozpáleného krbu. Zavírání v bytě a klasické bytové rituály by asi nezvládl - je sice velice čistotný a nic neničí, raději by ale zahrádku. Hodí se k lidem, co ho rádi vytáhnou na špacír, svezou občas autem, dopřejí mu rodinný picnic ve třech. Nemá problém s lidmi, musí si na ně zvyknout a okoukat, pak většinou nastává fáze předvádění se - nosí hračky, míčky a dělá ze sebe šaška. Když se hrací radovánky nekonají, tak se předvádí podáváním paciček, žebráním nebo nastavuje zadek k drbání. Je to prostě pes společenský a když dvounožec nespolupracuje, krčí na něj ty své vrásky ze starostlivosti - a ty snad rozněžní i skálu. Přesto, jak je společenský a lidumil, nedoporučujeme k malým dětem - bolí ho občas uši (nikdy se nedostanou do fáze zdravých) a kdyby ho dítě zatahalo nebo přes ně pláclo, určitě by si to líbit nenechal. Nová rodina musí jít do adopce s tím, že má pejska společenského, do nepohody k rozumnému pomazlení. Nemá rád hrubé manipulace jako braní do náručí, nucení do činností, které se mu dělat nechtějí, koupání a podobně. Je vycvičený a umí spoustu povelů, je neuvěřitelně inteligentní a rychle se učí novým věcem a povelům, s pozitivní motivací jde vše navíc rychleji. Uši jsou následek nemocné štítné žlázy. Dvakrát denně užívá léky Letrox a tekuté stříbro. Nejsou příliš finančně náročné, ale musí je již užívat doživotně. V  útulku je od října 2014.

S adopčním poplatkem 1. 500,- (naočkován kombinovanou vakcínou, pravidelně odčervován, pes s sebou dostane veškeré lékařské dokumenty, výbavu léku kterou musí dlouhodobě užívat - je jich dostatek)


FALCO

Falco není k adopci, ale je obyvatelem útulku.

KATO

Kato není k adopci, ale je obyvatelem útulku.

 
© copyright 2011   www.importPC.cz