Aktuálně
Nabídka našich pejsků
Podmínky převzetí
Jak se žije u Šmudliny
Příběhy z útulku
Jak nám můžete pomoci
Poděkování
Nalezli domov
Napsali nám
Galerie na rajčeti
Kniha návštěv
Kontakt
Pomáhají nám

Nadační fond pes v nouzi

PESWEB

PESWEB

thaiweb

www.stribro.cz
firma Pučálka s.r.o.
Svoboda zvířat
portál tachov.cz

Nabídka našich pejskůCEBIVSKÁ SÁRA
fenka, kastrovaná
7 let
kříženka jorkšíra (váha do 10 kg)

Dokonalá mazlivka s uvrtěným ocáskem. Optimismus z ní přímo srší a nikdy vás nenechá smutnit. Všichni o ní říkáme, že je to neusměvavější děvče v útulku. A tomu všemu dáme ještě třešničku: Sára je navíc vzhledově úplně dokonalá. Je to malá modelka, co si udržuje krásnou figuru. Sára má vyrovnanou povahu, snese psy i fenky. Na menší, bázlivé, odtažité psy se dělá ramena, ale nikdy se s nikým nepoprala, jen je dost sebevědomá, což není nic špatného. Je celkem aktivní, denní vycházky ráda ocení. Slunění na zahrádce a odpočinek také. Hodí se k mladým i starším lidem, kteří ji nazpět vrátí to moře lásky, které rozdává. Má hygienické návyky. V kotci nám stěhuje deky, nevím zda z nudy nebo zda jde o zlozvyk. Má trochu holiny na krku, uších, ze špíny a špatné stravy. Vše časem zaroste.

V útulku je od března 2019.

S adopčním poplatkem 1500,- (Naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervena, odblešena, vykastrovaná)

Pokud máte zájem, napište nám na mail Gabrielka333@seznam.cz jaký domov Sáře nabízíte.
JESS
fenka
1 rok
kříženka (váha 4kg)

Když vám do života vstoupí pes, jako je náš malý Jess - znamená to, že k vám přišla radost, štěstí, hřejivá láska, oddané pomazlení, komediant do nepohody, malý blázínek, co i z krále udělá šaška. 
Jde o energické a živé zvířátko. Hodí se do domečku se zahradou, se spaním na levé půlce postele a přikrytý až po čumáček. Do bytu naprosto nevhodný - v době samoty dělá strašný rambajs. Hodil by se pro někoho, kdo by ho mohl brát sebou do zaměstnání nebo pro někoho, kdo pracuje z domova. Má hygienické návyky. Čeká na adopci u mladé i starší rodiny, i s většími dětmi, vnoučaty. Se psy vychází bez problémů, ale je spíše otravný a naskakuje na ně. Už by rád někomu funěl do ouška. Pokud máte zájem, napište, jaké zázemí pro Jesse máte na MAIL: Gabrielka333@seznam.cz

V útulku je od března 2019.

S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, Frontline proti klíšťatům a blechám).

FRUTTI
pes, čipovaný
4 měsíce
kříženec

Psi si hrají, kosti nejvíc rádi mají. Ať už se psem nebo sám, já mu hračku dneska dám. Budem si s ní dneska hrát, po večeři hnedka spát.
Rozkošný, statný, miloučký a mazlivý chlapeček - příroda mu nadělila jen to nejlepší. Nyní hledá rodinu s domečkem a zahrádkou, se spaním v teple. Do bytu asi úplně vhodný nebude, co by se na chodbě šustlo, to by dostatečně vyštěkal. Je ostražitý a má srdce obranáře. Kdyby se měl vtělit do člověka, měl by jistě dalekohled, čepici posazenou do čela a chytrolínský pohled. Důležitost by mohl rozdávat. Má rád všechny lidi - od písklat, po pěkné ženy a milé muže. V budoucnu středního vzrůstu. Máma mix staforda, táta neznámý. Jako pes jedináček nebo k vyrovnané, bezproblémové vykastrované feně. Doporučujeme výcvik - má úžasné nadání - umí sedni, na místo, štěkej. Podmínka adopce je kastrace v roce. 

Kontakt pouze přes mail Gabrielka333@seznam.cz a rovnou nám o sobě něco napište.

V útulku od února 2019.

S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, přeočkovaný, čipovaný, odčerven, odblešen)
Poznámka ke zdravotnímu stavu: V léčení s demodexem, nová rodina dostane léky a doplňky stravy s sebou. Není závažné - doléčíte doma, není nakažlivé.

TUTTY
pes, čipovaný
4 měsíce
kříženec

Spí náš pejsek sladce, od malička to zvládá hladce. Spinká si v pelíšku, má hodnou paničku. Nemusí pracovat, může si celé dny s námi hrát! Z jedné pouliční lásky se zrodilo toto štěstíčko.

Roztomilý, něžňoučký, poddajný, miloučký a mazlivý chlapeček - příroda mu nadělila jen to nejlepší. Hlavně jeho originální barvu srsti. Nyní hledá rodinu s domečkem a zahrádkou, se spaním v teple. Do bytu asi úplně vhodný nebude, co by se na chodbě šustlo, to by dostatečně vyštěkal. Má rád všechny lidi - od písklat, po pěkné ženy a milé muže. V budoucnu středního vzrůstu. Máma mix staforda, táta neznámý. Jako pes jedináček nebo k vyrovnané, bezproblémové vykastrované feně. Doporučujeme výcvik - má úžasné nadání - je krásně soustředěný - umí sedni, na místo, štěkej. Podmínka adopce je kastrace v roce. 

Kontakt pouze přes mail Gabrielka333@seznam.cz a rovnou nám o sobě něco napište.

V útulku od února 2019.

S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, přeočkovaný, čipovaný, odčerven, odblešen)

Poznámka ke zdravotnímu stavu: V léčení s demodexem, nová rodina dostane léky a doplňky stravy s sebou. Není závažné - doléčíte doma, není nakažlivé.

DINA
fena, čipovaná
6 let
kříženka staforda a borderkolie

Mezi psem a pánem existuje zvláštní spojení, které vychází z bezpodmínečné lásky a když všichni přátelé odejdou, on zůstane. Když bohatí berou nohy na ramena a vaše pověst je v troskách, on vytrvá ve své lásce jako slunce při svém putování po nebi. A toto je doslova, je to Dinušky životní příběh: Nejprve si ji adoptovala drogově závislá žena z plzeňského útulku s tím, že bude prodávat štěňata, jenže ještě než s tím začala, šoupla ji k jedné své známé, aby jí fenku na chvíli pohlídala a už to bude skoro rok. Paní Dinušku miluje, jenže má vážné zdravotní komplikace.

Dinuška je krásná, něžná, dokonalá společnice, která na vás hned od začátku zapůsobí jako dokonalá dáma. 

Tato holčička ve vás nechává tolik tepla, tolik klidu - těžko se od ní odchází. Je vyrovnaná, mírumilovná - štěkne vám na pozdrav, olízne až to mlaskne a maximálně vám pošlape boty. K druhému psovi spíše ne. Děti ji nevadí, je taková salámistka, ale že by o ně zas tak stála, to spíše ne. Má hygienické návyky. V době samoty nic neničí a nedemoluje. Hodí se do bytu i do domku se zahradou - pouze do tepla, do postele. Je na to zvyklá. Není příliš aktivní, proto by se hodila i někomu, kdo je čerstvě v důchodu a rád by si to užil s psím parťákem. Při delší procházce kulhá na zadní nohu. Schody jí dělají problém. 

Není v útulku, jedná se o externí inzerci.

S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkována kombinovanou vakcínou, odčervena, načipovaná, kloubní výživa Alavis)
 

ROMÁNEK
pes
3 roky
kříženec (váha cca 12kg)

Pes v lidech probouzí něhu a už sama jeho přítomnost dává vyniknout těm lepším lidským vlastnostem a lidé si o vás mohou myslet ledacos, ale pro svého psa jste vždy středem vesmíru. Jakmile vás uchvátí pohled do Románkových očí, je jasno..protože když se rozdávala sebedůvěra, Románek si šel přidat. Ví, že se u něj lidé zastavují a hádají se, kdo s ním půjde ven - protože Románek, to je výhra! 
Je to milý, vážný, sebevědomý pejsek. Kdyby bylo po jeho, máte jeho přední tlapičky neustále na klíně a chtěl by hladit. Lidská přítomnost mu dělá moc dobře. Rád chodí na procházky, kde se celkem loudá, hodně se kochá, je trošičku svéhlavička. S ostatními pejsky je nekonfliktní a problémy nemá. S kočičkou asi taky ne. není průbojný. Hodí se k lidem všech věkových kategorií, ale spíše ke staršímu člověku. Bez malých dětí. Sice vypadá jako cukrkandl, ale na dětské výlevy asi zvědavý nebude. Nutno udržovat jeho srst. Do útulku přišel zanedbaný, od majitele. 
 
S adopčním poplatkem 1.300,-

V útulku od ledna 2019 (Naočkovaný kombin. vakcínou, odčerven, odblešen Bravecto, ostříhaný)


MYŠKA
fenka, kastrovaná, čipovaná
1,5 roku
kříženka husky (váha cca 20kg)

Nádherná sněhová kráska dostala od přírody jen to nejlepší. Má nádherný huňatý kožíšek, zářivě bílou barvu, dokonale stavěnou figuru a světle modré oči. Nejde o vadu, slepotu - jde o pigment. 

Myška není pes jen tak pro každého, proto dobře čtěte: Hledáme pro Myšku rodinu, která umí pracovat se severskými psy, s plachými nebo zdrženlivými psy. Budoucí páníček musí hodně zapracovat na socializaci. My už pro to udělali maximum, nyní bude pro Myšku lepší trénovat doma. Hodí se k domku se zahrádkou, s dobrým oplocením a zázemím v podobě zateplené boudy. Druhý, veselý, hravý, neotravný, vyrovnaný pes je pro tuto adopci výhodou. Pokud psa nemáte, nevolejte. Pouze na ves nebo klidné části města. 

Když má důvěru, lidi na ní netlačí, přistupují pozitivní motivací - jde to s ní hezky. Je pak uvolněná, přijde se i pomazlit, moc krásně si hraje s druhými psy. 

Pro její plachost se nehodí do rodiny k malým dětem. Nejeví žádné známky agresivity. 

V útulku od listopadu 2018.

S adopčním poplatkem 1.700,- (naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervena, odblešena, načipovaná, vykastrovaná)BENNY
pes, čipovaný
6 let
kříženec tibetského teriéra (váha 14kg)

Jen pár kilo lásky, něhy, jemnosti, přítulnosti a roztomilosti na vás čeká u nás v útulku. Je to zlatíčko, miluje všechny lidi. Po celičký den má dobrou náladu a neustále se směje. Čas od času ho chytne rapl a dělá hlouposti a dovádí co to jde. 
Na ostatní pejsky reaguje pozitivně, přesto by byl vhodný pouze jako jedináček Je dost aktivní a energický. Je zvyklý na dvě několika kilometrové vycházky denně. Lítání po zahrádce by se mu také moc líbilo. Je sice malý, ale dost bystrý a vyštěká nevítané hosty. Hygienu zvládá bez problémů, přesto se jedná o psa, který je zvyklý na celoroční pobyt venku. V zimním období byl brán do chodby. Moc rád si hraje s míčem, uzlem, ocení i s plyšáčky. Hodí se do rodiny k velkým dětičkám, tam kde je zábava a veselí. Jeho srst se musí pravidelně česat a stříhat. Před čtyřmi lety si ho adoptovala zlatá, hodná rodina z útulku v Plzni. Nečekaně přišla nemoc a vše se rázem změnilo. Benny a páníčci byli odloučeni, oběma to zlomilo srdce, ale život jde dál. Jsme pro něj velikou oporou. Tak kdo chce kluka, co se stále směje? 

V útulku od května 2018.

S adopčním poplatkem 1500,-Kč (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, načipován, ošetřen přípravkem Bravecto)


ŠEDO
pes
5 let
kříženec knírače (váha cca 20kg)

Š jako šarmantní. E jako energický. D jako dokonalý. O jako okouzlující. Toto jsou čtyři slova, která ho dokonale vystihují. Nejen, že se jedná o psa s unikátním a neodolatelným vzhledem, jeho vřelá, inteligentní a energická povaha vás musí zkrátka upoutat více, než jeho modrá barva srsti. Když vám do života vstoupí pes, jako je náš  Šedo - znamená to, že k vám přišla radost, štěstí, hřejivá láska, oddané pomazlení, komediant do nepohody, blázínek, co i z krále udělá šaška. Jde o originál každým coulem - kdo může říct, že má modrého psa?? Já znám jen pár lidí. . Neustále se směje. Je veselý, hravý, milý, vlídný, uvrtěný a neustále v dobré náladě. Miluje lidskou společnost a pohlazení. Kdo si vytáhne los jménem Šedo, ten pozná přítele na život a na smrt, lásku na první pohled. Pokud s ním budete chtít lehávat na gauči u televize, jistě nebude proti. Miluje zahrádku i veškeré aktivity s pánem - i s cizím člověkem - je to takový salámista. Pokud se bude moci opalovat na zahradě - také bude spokojený. Do bytovky však nedoporučujeme, dům a zahrada bude lepší volba. Potřebuje zapracovat na výcviku, moc toho neumí, jen dělat šaškárny, ale je chytrý a vnímavý. Nedoporučujeme k úplně malým dětem, hodně skáče. Jinak děti miluje. Ostatní pejsky nemusí, ale zbytečně je neprovokuje - doporučujeme však jako jedináčka. 

*Kontakt pouze přes e-mail: Gabrielka333@seznam.cz

V útulku je od února 2018.

S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčervený a ošetřený přípravkem Bravecto)


BOSS From Church
pes, kastrovaný, čipovaný
4 roky
kříženec staforda, ridgebacka, tosa inu

Držet v rukou živého tvora, poznat, jak je příjemný, pocítit tlukot jeho srdce, přijmout jeho důvěru, to přinejmenším znamená pochopit, že jsme jedné krve. Je to přitakání životu...je to konec osamělosti. Statný, osvalený a majestátný přítel, který je vám vždy na blízku, vždy pozoruje vaše oči zda se usmívají, zda nepláčou...jde o přítele na celý život...o přítele, co si od vás nikdy neodsedne a bude mít srdce plné lásky a ať se děje co se děje, on vám vždycky odpustí. Člověk ho mockrát srazil k zemi a on se přesto ze dna zvedl. Hledáme pro něj novou lásku, novou oporu, která mu ukáže, že doma je krásně. Líbilo by se mu na zahrádce u rodinného domečku, kde si bude vegetit a pokračovat v opalování břicha - jako pes jedináček. Rád střeží, rád má svoje doma pod dohledem, rád vyprovodí pošťáka, na druhou stranu však není uštěkanec, co vám půjde po kotnících každého kolemjdoucího. Vzhledem k tomu, že má krátké chloupky a nemá žádnou podsadu, spaní mu pán musí dopřát jedině v teple, na kožešince třeba z berana a u rozpáleného krbu. Zavírání v bytě a klasické bytové rituály by asi nezvládl - je sice velice čistotný a nic neničí, raději by ale zahrádku. Hodí se k lidem, co ho rádi vytáhnou na špacír, svezou občas autem, dopřejí mu rodinný picnic ve třech. Nemá problém s lidmi, musí si na ně zvyknout a okoukat, pak většinou nastává fáze předvádění se - nosí hračky, míčky a dělá ze sebe šaška. Když se hrací radovánky nekonají, tak se předvádí podáváním paciček, žebráním nebo nastavuje zadek k drbání. Je to prostě pes společenský a když dvounožec nespolupracuje, krčí na něj ty své vrásky ze starostlivosti - a ty snad rozněžní i skálu. Přesto, jak je společenský a lidumil, nedoporučujeme k malým dětem - bolí ho občas uši (nikdy se nedostanou do fáze zdravých) a kdyby ho dítě zatahalo nebo přes ně pláclo, určitě by si to líbit nenechal. Nová rodina musí jít do adopce s tím, že má pejska společenského, do nepohody k rozumnému pomazlení. Nemá rád hrubé manipulace jako braní do náručí, nucení do činností, které se mu dělat nechtějí, koupání a podobně. Je vycvičený a umí spoustu povelů, je neuvěřitelně inteligentní a rychle se učí novým věcem a povelům, s pozitivní motivací jde vše navíc rychleji. Uši jsou následek nemocné štítné žlázy. Dvakrát denně užívá léky Letrox a tekuté stříbro. Nejsou příliš finančně náročné, ale musí je již užívat doživotně. V  útulku je od října 2014.

S adopčním poplatkem 1. 500,- (naočkován kombinovanou vakcínou, pravidelně odčervován, pes s sebou dostane veškeré lékařské dokumenty, výbavu léku kterou musí dlouhodobě užívat - je jich dostatek)


FALCO

Falco není k adopci, ale je obyvatelem útulku.

KATO

Kato není k adopci, ale je obyvatelem útulku.

 
© copyright 2011   www.importPC.cz